Show Grid

Často kladené otázky

Vyberte si typ dotazů:
Otázka: Jsou bělící pásky Crest bezpečné?
Odpověď: Všechny produkty Crest byly klinicky testovány, kde bylo prokázáno, že nepoškozují zubní sklovinu a nemají žádné negativní účinky na zuby. Značka Crest patřící pod světového giganta Procter&Gamble mluví sama za sebe o kvalitě a garanci bezpečnosti všech jejích produktů.

Otázka: Jako bělicí pásky fungují?
Odpověď: Crest 3D White pásky jsou tenké, flexibilní pásky potažené jemnou vrstvou bělícího gelu. Jejich design byl speciálně navržen tak, aby pásky komfortně seděli na jakýkoliv typ zubů a zároveň udržují bělící gel na místě, kde účinkuje proniknutím póry zubní skloviny na její zežloutnutí části.

Otázka: Kdy se začnou po použití objevovat první výsledky?
Odpověď: Viditelné výsledky bělení se dostaví v závislosti na typu uživatele, každopádně obvykle se dostaví v polovině kúry. Pokud je pro rychlost bělení to nejpodstatnější, vyzkoušejte naše dvouhodinové pásky Crest 2-Hour Express, kde Vaše zoubky začnou zářit již po 2 hodinách používání.

Otázka: Kdy začnu vidět první výsledky bělení s pásky Crest Advanced Vivid a Professional Effects?
Odpověď: Tyto 2 nejlepší druhy pásků, které máme v nabídce Vám díky technologii Advanced Seal garantují první výsledky již po 3 dnech od začátku používání.

Otázka: Jak dlouho mi bílé zoubky vydrží?
Odpověď: Délka udržení bílých zoubků závisí na více faktorech, počínajúch tím jak často pijete kávu, čaj, kolu, červené víno ??či jak často kouříte. Pokud neprovádíte žádnou z těchto činností, bílé zoubky by Vám měly vydržet od 12 měsíců s nejlevnějšími pásky až po 24 měsíců s pásky Professional Effects.

Otázka: Pomůže konečnému výsledku bělení pokud si nechám pásky na zubech déle než je předepsaný čas?
Odpověď: Doporučujeme Vám dodržovat instrukce o používání pásků. Delší používání pásků může způsobit nepříjemnou citlivost zubů, proto je lepší se toho vyvarovat a dodržovat instrukce dodávané s pásky.

Otázka: Jak si mám zoubky udržovat bílé po ukončení kúry?
Odpověď: V případě, že jste kávičkár/ka nebo kuřák/ka, bílé zoubky Vám postupně zežloutne a dostanou se zpět na původní úroveň, proto Vám doporučujeme používat zubní pastu Glamorous určenou speciálně na udržování bílých zubů i po použití pásků.

Otázka: Někdy se mi stane, že vidím bílé fleky po použití pásků. Kdy zmizí?
Odpověď: Ty fleky jsou součástí celé procedury a zmizí po několika hodinách od použití.

Otázka: Dokáží pásky vybělit i plomby a jiné nepřirozené součásti zubů?
Odpověď: Bělicí pásky dokážou vybělit jen přirozené zuby a tedy nedokáží vybělit plomby či žádné jiné nepřirozené součásti zubů.

Otázka: Po použití pásků začnu pociťovat nepříjemnou citlivost zubů?
Odpověď: Citlivost zubů je standardní reakce Vašich zubů na hydrogen peroxid, který se používá na bělení zubů nejen při bělících páscích, ale i při každém jiném způsobu bělení zubů. Citlivost budete pociťovat jen krátce po použití a hned po dokončení celé kúry se ztratí. Citlivost není nijak nebezpečná, pásky byly klinicky testovány a nijak nepoškodí Vaši zubní sklovinu.

Otázka: Co je to technologie Advanced Seal?
Odpověď: Technologie Advanced Seal zaručuje lepší přilepení pásků na zuby a čistší odlepování. Díky této technologii se Vám nestane, že se pásky díky slinám postupně začnou klouzat po zubech. Pásky s Advanced Seal drží tak dobře, že Vám nebude dělat problém s nimi pít vodu, zda vykonávat jakoukoli jinou činnost. Nijak Vás neomezují a vy se můžete dále věnovat práci či každodenní radosti ze života.