Show Grid

O značce Crest

Americká společnost Crest patřící pod světového giganta v oblasti hygieny a kosmetických výrobků Procter&Gamble je na trhu již od roku 1955. Od té doby si vybudovala imidž nejdůvěryhodnotnější značky v oblasti zubní hygieny ve Spojených Státech a každý rok se snaží přijít na trh s něčím novým.

Významná ocenění
Historie Crest Whitestrips


První dvě výrobky, které Crest uvedl na trh byly Crest Whitestrips Classic a Crest Whitestrips Professional.

Crest Whitestrips Clasic a Professional
2001

Po 2 letech od mega úspěchu Crest uvedl na trh třetí produkt Crest Whitestrips Supreme.


Crest Whitestrips Supreme
2003

V lednu 2004 Crest oznámil, že na trh přichází Crest Whitestrips Premium a okamžitě se stává nejoblíbenější variantou bělících pásků.


Crest Whitestrips Premium
2004

Neprošel ani rok a následuje nový druh Pro Effects, který byl ze všech druhů v historii dosud nejefektivnější.


Crest Whitestrips Pro Effects
2005

V roce 2006 přišla další varianta Crest Renewal vytvořena pro seniory.


Crest Whitestrips Renewal
2006

V 2007 se poprvé v historii Cresta podařilo představit pásky na citlivé zuby s názvem Crest Daily Whitening Multicare.


Crest Daily Whitening
2007

Nová převratná technologie Advanced Seal je tu v roce 2009 a s ní i nový typ pásků stejného jména. Pásky mají zlepšenou formu a lépe drží na zubech.


Advanced Seal
2009

Píše se březen 2010 a Crest oznamuje novou sérii s názvem 3D White. Nejúčinněji a technicky nejvyspělejší pásky jaké kdy byly vytvořeny si okamžitě získávají dominantní postavení na trhu a každý druhý časopis jim uděluje nejvyšší ocenění.


3D White
2010

Rok 2011 se nesl ve znamení urychlení bělení. Pásky 2-Hour Express dokáží vybělit zuby již po 2 hodinách používání, které následně vydrží bílé celé 3 měsíce. Pásky Intensive Professional vybělí zuby za 7 dní užívání, přičemž konečný výsledek je srovnatelný s laserovým bělením zubů.


3D White
2011

Rychlost a výsledky. Směrování produktů Crest je jasné. Lidé nechtějí zbytečně ztrácet čas, ale chtějí co nejlepší výsledky. Pásky 1-Hour Express a Professional Supreme nemohly přijít ve vhodnější moment.


3D White
2013