Show Grid

Crest Light s bělicí lampou

Cena: 2.090,00 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Doprava: zdarma

Základní informace

Počet pásků v kompletním balení: 20 pásků (10 na horní a 10 na dolní zuby)
Doba používání: 1x denně 1 hodina během 10 dnů
Jak dlouho vydrží: 28 měsíců
Co obsahuje kompletní balení 10 sáčků (každý sáček obsahuje 2 pásky, 1 na horní a 1 na dolní zuby), modré světlo (profesionální bělicí lampa + baterky), návod k použití

Popis produktu

Rychlost a kvalita vybělení jsou pro naše zákazníky nejdůležitějšími parametry při výběru pásků. Až dosud jste při těch nejkvalitnějších páscích museli projít zdlouhavým procesem, který trval někdy i pár týdnů. To vše se nyní změní. Značka Crest přišla v létě 2017 na trh s absolutní novinkou, Crest Light, která Vám zajistí tu nejlepší kvalitu, která se s páskami dá dosáhnout za zlomek času oproti jiným variantám. Hlavní inovací je profesionální mini bělící lampa, která se používá ihned po dokončení hodinového bělení páskami. Za pomoci silných modrých diod se studeným světlem znásobuje bělící efekt a navíc oslabuje zabarvení a usedeniny na Vašich zubech. Výsledný efekt nakonec mluví sám za sebe.

- Technologie No Slip Grip: nová generace technologie Advanced Seal. Technologie No Slip Grip drží pásky na zubech na takové úrovni, že během používání pásků můžete pít vodu, nebo si dát rychlou sprchu.

- Mini bělící lampa: silné modré diody se studeným světlem pro akceleraci bělení

Použití


- 1. Aplikujte horní a dolní pásek po dobu 1 hodiny.
- 2. Zapněte lampu současným držením obou krajních tlačítek.
- 3. Přiložte lampu k horním zubům a nechte ji působit dokud nezhasne a nevydá zvukový signál (pásky jsou stále přilepené na zubech).
- 4. Stejný postup opakujte pro dolní zuby.
- 5. Pásky můžete odlepit a setřít zbytky gelu.
- 6. Lampa je vodotěsná a po použití ji můžete umýt.